“Alya Sierra Villaları” tatil anlayışını farklı bir boyuta çıkarttı

Alya Sierra Villaları

Bahar mevsimiyle birlikte yaz tatili planlarına hız verildi. Her yıl olduğu gibi bu sene de Bodrum’un tatilci akınına uğraması bekleniyor. Tek bir farkla! Tatilciler artık bütün bir yılın yorgunluğunu çıkarırken hem mahremiyetlerinin korunmasını hem de sakin bir ortamda dinlenmeyi arzu ediyor. Tatilcilerin arzu ettiği bu konsept geçtiğimiz yıl Alya Sierra Villaları ile başarıya ulaştı. Villa konseptine yeni bir soluk getiren Alya Sierra Villaları’nda konaklamak isteyenler bu yıl Türkbükü’ndeki özel bir beach deniz imkanından da yararlanabilecek. Bodrum’un ilk alkolsüz beach özelliğin taşıyan  Alya Türkbükü Beach  muhteşem deniz ile  tatilcilerin beğenisini kazanacaktır.

Mahremiyet önemli

Aile tatilinin hem konforlu hem de cazip hale getiren Alya Sierra’da Villalar deniz manzaralı olup  her bahçede bir havuz ve jakuzi bulunmaktadır. Villalar diğer villalardan görülmeyecek şekilde tasarlanmış durumda. Ayrıca Alya Sierra’nın deniz manzaralı restaurantında kahvaltı ve akşam yemeği hizmetleri de sunuluyor.

Villa tercih etmeyenler için

Villa konsepti düşünmeyen tatilciler için Türkbükü’nün nefis manzarası eşliğinde Alya Türkbükü Beach Hotel butik konseptiyle misafirlerini bekliyor. 10 odalı butik otelde misafirler kendilerini adeta evlerinde hissedecek. Masmavi denizin tadını çıkarırken huzurlu ortam tatilcilerin yüzünü güldürecek.

Günübirlikçilere kapılar açık

Alya Türkbükü Beach Hotel’in kapıları yolu Türkbükü’ne düşen günübirlikçi misafirlere de açık. Günübirlikçi tatilciler Alya Türkbükü Beach Hotel’in plajından ve enfes lezzetlerin ikram edildiği restaurantından yararlanabilir. Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Türkbükü son yıllarda popülaritesini arttırdı. Bu nedenle bu eşsiz manzarada çoğu kez ünlü isimlerle de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Türkbükü’nde yer alan dükkanlarda bulabileceğiniz hediyelikler bu özel  tatili size her zaman anımsatacak.

Rezervasyon: 0252 377 50 44

YORUM YOK

CEVAP VER